Lista svih oglasa iz kategorije: Ostalo

Lista svih iz kategorije: Računari

Filteri

Gembird produžni kabl 1.8m sa zaštitom16A sivi (SPG3-B-6C)

Gembird produžni kabl 1.8m sa zaštitom16A sivi (SPG3-B-6C) Električni porodužni kabl sa 5 utičnih mesta, prenaponskom zaštitom,…

790,- RSD
Detaljnije
Gembird USB 3.0 PCI-Express host adapter (UPC-30-2P)

Gembird USB 3.0 PCI-Express host adapter (UPC-30-2P) Poseduje dva USB 3.0 porta Brzina prenosa podataka veća od 100…

2.090,- RSD
Detaljnije
Gembird Dodatna PCI-Express kartica sa PRINTER portom (LPC-2)

Gembird Dodatna PCI-Express kartica sa PRINTER portom (LPC-2) specifikacije Standard: PCI Ekpress rev. 1.1; IEEE 1284 (DB25M…

1.150,- RSD
Detaljnije
Gembird Stabilizator napona 800VA (EG-AVR-0801)

Gembird Stabilizator napona 800VA (EG-AVR-0801) Tehnologija: transformator, relej tipa Ulazni napon: 140 ... 270 VAC Ulazna…

4.090,- RSD
Detaljnije
Gembird Produžni kabl sa zaštitom metalni (SIS-TUV-2)

Gembird Produžni kabl sa zaštitom metalni (SIS-TUV-2) Specifikacije Ulazni napon: 220 - 250 VAC, 50 - 60 Hz Maksimalna…

3.600,- RSD
Detaljnije
Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica 3m crni (SPG6-B-10)

Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica 3m crni (SPG6-B-10) SPG6-B-10 Power Cube surge protector 6 sockets 10ft black…

760,- RSD
Detaljnije
Produžni kabl za UPS 6 utičnica (3x1.0mm) 10A 1,8m crni (SPX6-B-6)

Produžni kabl sa zaštitom za UPS 6 utičnica (3x1.0mm) 10A 1,8m crni (x-SPX6-B-6)

950,- RSD
Detaljnije
Gembird Stabilizator napona 500VA (EG-AVR-0501)

Tehnologija: transformator, relej tipa Ulazni napon: 140 ... 270 VAC Ulazna frekvencija: 50 Hz Izlazni napon 220 V AC ± 8…

3.850,- RSD
Detaljnije
Gembird Produžni kabl sa zašitom+LAN (EG-PMS2-LAN)

Gembird Produžni kabl sa zašitom+LAN (EG-PMS2-LAN) Moguće je uključivanje/isključivanje ručno sa računara ili pojedinačne…

9.750,- RSD
Detaljnije
Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica (3x1.0mm) 4.5m crni (SPG6-B-15)

Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica (3x1.0mm) 4.5m crni (SPG6-B-15) PRODUŽNI KABL SA ZAŠTITOM SURGE PROTEKTOR ups…

890,- RSD
Detaljnije
VIVAX HOME konvektorska grejalica CH-2009FW

Vise informacija o proizvodu na ....

3.696,- RSD
Detaljnije
Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica (3x1.0mm) 1.8m crni (SPG6-B-6)

Gembird produžni kabl sa zaštitom 6 utičnica (3x1.0mm) 1.8m crni (SPG6-B-6) PRODUZNI KABL SA ZASTITOM SURGE PROTEKTOR ups…

750,- RSD
Detaljnije
ISKRA PTC keramička grejalica 1800W KPT-1218B

Vise informacija o proizvodu na ....

2.999,- RSD
Detaljnije
Gembird Dodatna PCI-Express kartica sa četiri COM porta (SPC-2)

Gembird Dodatna PCI-Express kartica sa četiri COM porta (SPC-2) RS -232 DB9 signali: TxD, RxD, RTS, CTS, DTR, DSR, DCD,…

2.490,- RSD
Detaljnije
Gembird Automatic regulator napona i stabilizator "Digital Series" 1000VA (EG-AVR-D1000-01)

Gembird Automaticregulator napona i stabilizator "Digital Series" 1000VA (EG-AVR-D1000-01) Monofazni relej Ulaz: AC 140-260V,…

4.890,- RSD
Detaljnije
JAVTEC PCI kontroler 2xSerial + Parallel

Vise informacija o proizvodu na ....

2.420,- RSD
Detaljnije
PROSTO grejalica 2000W FH-A06

Vise informacija o proizvodu na ....

1.883,- RSD
Detaljnije
Gembird Produžni kabl sa zaštitom 5 utičnica (3x1.5mm) 16A 3m sivi (SPG3-B-10C)

Gembird Produžni kabl sa zaštitom 5 utičnica (3x1.5mm) 16A 3m sivi (SPG3-B-10C) Dobar izbor za zaštitu svih elektronskih…

1.100,- RSD
Detaljnije
TESY Grejalica HL 213 V

Vise informacija o proizvodu na ....

2.122,- RSD
Detaljnije
BALLU AURORA 1.0 kW električni panel radijator

Vise informacija o proizvodu na ....

5.076,- RSD
Detaljnije
MAIWO PCI-Express kontroler 4-port USB 3.0

Vise informacija o proizvodu na ....

2.037,- RSD
Detaljnije
PROSTO nazidna PTC keramička grejalica 2000W FKF2000

Vise informacija o proizvodu na ....

4.599,- RSD
Detaljnije
VIVAX HOME konvektorska grejalica CH-2008F

Vise informacija o proizvodu na ....

3.155,- RSD
Detaljnije
MAIWO PCI Express kontroler 2-port USB 3.0

Vise informacija o proizvodu na ....

1.771,- RSD
Detaljnije
TESY CN 204 ZF električni radijator

Vise informacija o proizvodu na ....

4.521,- RSD
Detaljnije
BALLU BCH R-2200 INV električni panel radijator

Vise informacija o proizvodu na ....

14.383,- RSD
Detaljnije
PROSTO nazidna PTC keramička grejalica 2000W FKF5400L

Vise informacija o proizvodu na ....

6.099,- RSD
Detaljnije
TESY Grejalica HL 202 H

Vise informacija o proizvodu na ....

2.353,- RSD
Detaljnije
TESY CN 03 150 MIS F električni panel radijator

Vise informacija o proizvodu na ....

7.444,- RSD
Detaljnije
INTELLINET SFP Mini-GBIC 1000Base-LX LC Single-Mode Port 20 km

Opis: Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km, Opis: Gigabit Fiber SFP Optical…

5.782,- RSD
Detaljnije
Prijavite se na newsletterkako biste primali mail sa novim proizvodima i akcijama